İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ SÜRÜCÜLERİ VIP MAKAM ŞOFÖRÜ EĞİTİMİ


İstanbul Emniyet Müdürlüğü Sürücüleri VIP Makam Şoförü Eğitimi'ne Katıldı
Direksiyon Akademisi tarafından 2008 yılında ülkemize getirilen VIP Makam Şoförü Eğitimi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan makam şoförlerine de uygulandı. Türkiye'de Makam Şoförü Eğitimi'ni vermeye tek yetkin kurum olan Direksiyon Akademisi'nin Ekip Lideri, İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı Onur Akçay tarafından gerçekleştirilen eğitim katılımcıların büyük beğenisini topladı.

Tehlike ve saldırı anında yapılması gerekenler, protokol ve davranış kuralları, hitabet, iletişim, gizlilik, konvoy takibi, vatandaşa yaklaşımlar ve güvenli sürüş teknikleri gibi konuların uygulandığı eğitimde, sürücüler mevsimsel sürüş koşulları olarak tanımlanan gizli buzlanma, yoğun sis, suda kızaklama konularında da bilgilendirildi.

Türkiye'nin önde gelen kurumları Vip Makam Şoförü Eğitimi'nde
Direksiyon Akademisi'ni Tercih Ediyor

Türkiye'ye Direksiyon Akademisi tarafından getirilen Türk Hava Yolları, Garanti Bankası, Coca - Cola, İstanbul Ticaret Odası, Vodafone, Çalık Holding gibi ülkemizin önemli kuruluşlarının şoförlerine uygulanan Makam Şoförü Eğitimi'ne İstanbul dışındaki birçok şehirden de talepler bulunuyor. Referans listesine son olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nü de ekleyen Direksiyon Akademisi, başarılı eğitimleri sayesinde bilinçli makam ve özel şoförler yetiştiriyor.

Bu sebepten dolayı ülkemizin önde gelen tüm kurumları Makam Şoförü Eğitimi'nde Direksiyon Akademisi'ni çözüm ortağı olarak belirlemişlerdir. Aktif olarak çalışanların yanı sıra, yeni işe alacakları makam şoförlerini de Direksiyon Akademisi'ne gönderen değerli çözüm ortaklarımız, sertifikalı makam şoförleriyle çalışmayı vizyon olarak benimsemişlerdir.

İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Hüseyin Pütür tarafından Direksiyon Akademisi Ekip Lideri Onur Akçay'a başarı plaketi takdim edildi
Eğitim sonunda İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Pütür tarafından başarı plaketi verilen Direksiyon Akademisi ekip lideri Onur Akçay "İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile Direksiyon Akademisi önemli bir adım atmıştır. İlk etapta 250 VIP emniyet mensubunu taşıyan sürücüye eğitim verdik. Avrupa'da çok yaygın olan VIP Makam Şoförü Eğitimi'nin İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün de tercih etmesi oldukça önemli. Çünkü Türkiye'nin önde gelen kurumlarının şoförlerine uyguladığımız bu eğitim güvenlik ve konfor açısından hayati bilgiler veriyor. Bu bilgiler önemi Emniyet Müdürlüğümüz tarafından biliniyor ve bu yüzden tercih edildi." dedi.

Daha yeni Daha eski