SKODA ENYAQ COUPE iV GELİYOR!

Skoda, 31 Ocak’ta tanıtımına hazırlandığı yeni ENYAQ Coupe iV’nin tasarımını sergileyen eskizleri paylaştı. Tamamen elektrikli ENYAQ iV’nin coupe versiyonu olan yeni araç, daha dikkat çekici bir tasarımla öne çıkacak.
ENYAQ Coupe iV sıra dışı aerodinamisi sayesinde SUV versiyondan daha fazla menzil sunarken eğimli tavanı, keskin arka bölümü ve gövde rengi yan etekleriyle elektrikli dünyasına farklı bir bakış açısı getiriyor. Skoda, ENYAQ Coupe iV’nin dünya prömiyerini 31 Ocak’ta Çekya’nın başkenti Prag’da gerçekleştirecek. MEB platformu üzerine yapılacak model, markanın elektrikli araç ürün yelpazesini genişletmesi için atacağı yeni adımlardan biri olacak.
Akıcı tasarımıyla öne çıkan ENYAQ Coupe iV, markaya özgü detayları da evrimleştirerek ileriye taşıyor. Skoda modellerine özgü C-şekilli arka aydınlatma grubunun ve bagaj kapağında Skoda yazısının yer alacağı araçta, büyük jantlar da modelin güçlü duruşunu destekliyor. Eskizlerde vurgulandığı gibi büyük ve dikkat çekici Skoda ön panjuru ise aracın genişliğini vurgulayarak ön farlarla uyum içerisinde sportif görünüme katkı sağlıyor.Daha yeni Daha eski