VOLVO MODELLERİNDE YOUTUBE İZLENEBİLECEK!

Volvo Cars ile Google arasındaki ortaklığın devamı olarak YouTube video oynatma özelliği, Google’ın entegre edildiği tüm Volvo otomobillerinde devreye alınacak. Otomobillerde video akışını etkinleştirmenin başlangıcını temsil edecek bu yenilik ile YouTube, Google Play üzerinden Volvo otomobillerine indirilebilecek ilk video platformu olacak.
Elektrikli otomobille uzun soluklu yolculuklar şarj molaları gerektirebiliyor. Volvo sürücüleri, araçta video oynatma özelliği ile şarj molalarını; canlı yayınlar, haberler, şovlar veya en sevdikleri içerik oluşturucunun en son videolarını izleyerek geçirebiliyor. Ayrıca paket servis veya bir arkadaşı bekleme sürelerini daha keyifli hale getirebiliyor. En önemlisi, Volvo Cars güvenlikten ödün vermiyor ve videoların sadece araç tamamen durur haldeyken oynatılmasına izin veriyor.

“Müşterilerimize şarj anında veya çocuklarını okuldan almayı beklerken video izleme olanağı sunmak hayatlarını daha iyi ve daha eğlenceli hale getirme sözümüzü yansıtıyor.” şeklinde konuşan Volvo Cars CPO (Chief Product Officer) Henrik Green ekledi: “YouTube ve diğer büyük yayın mecraları ile müşterilerimiz şarj molalarını bir zorunluluk olarak görmeyecek bu süreçten keyif alacak. Bu da elektrikli otomobile sahip olmayı biraz daha kolaylaştıracak.”
Volvo Car Group ve Google arasındaki ortaklık, Volvo Car Group, Android tarafından desteklenen bir bilgi-eğlence sistemini entegre Google uygulamaları ve hizmetleriyle birlikte ilk kez kullanacağını duyurmasıyla başladı. YouTube’un video akışının devreye alınmasının başlangıcı, Volvo otomobillerinin Google Asistan özellikli cihazlarla sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi duyurusuyla aynı döneme denk geliyor. Bu temelde otomobilleri akıllı cihazlara dönüştürüyor. Google Asistan özellikli cihazlarla entegrasyon ve YouTube işlevi, Volvo otomobillerinin sürücülerin yaşama alanının bir uzantısı olarak hareket etmesine olanak tanıyor.

Birçok ev sistemine rakip olabilecek seviyede bir ses sistemi ve etkin ses yalıtım ve konforlu oturma özellikleriyle Volvo iç mekanlarının doğal ve huzurlu ortamı ile birlikte otomobil, rahatsızlık vermeyen ekstra bir kişisel alan olarak hizmet edebiliyor. Volvo Cars’ın sınırsız veri paketi (Her pazarda olmayacaktır) ile müşteriler istedikleri kadar YouTube izleyebiliyor.


Daha yeni Daha eski